Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Adamowicz, po ilu dniach ustąpi?

Utworzony przez ONA, 9 stycznia 2014 r. o 18:34
Chciałem tylko ustalić, czy wójt robi jakieś inwestycje, czy nie robi żadnych inwestycji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zmieniaj tematu tutaj chodzi  o wodę w kolorze herbaty a przy tym inwestycji za kilka milionów i czy  jest ona udana ?
 Poczekaj, aż sąsiad zacznie podlewać maliny. Wtedy sie przekonasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem tylko ustalić, czy wójt robi jakieś inwestycje, czy nie robi żadnych inwestycji.
 Czy  modernizacja ujecia  wody ,które istniało kilkanaście lat jest  inwestycją? Jedno  jest  pewne,że  z kranu zamiast czystej  wody płynie brudna  ciecz o przykrym  zapachu i nie  wiadomym  składzie chemicznym.Mam  nadzieję,że nikt  się nie   rozchoruje.Nie  jestem pewny  ale  wygląda  na to że kanalizacja  została  podłączona do  wodociągu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wcześniej miałeś wodę kryształ ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wcześniej miałeś wodę kryształ ???
 Kiedy  wcześniej, ile  lat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obok tego ujęcia  (kilkanascie metrow) był magazyn środków chemicznych do oprysku roślin przez kilkadziesiąt lat należący do PGRu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obok tego ujęcia  (kilkanascie metrow) był magazyn środków chemicznych do oprysku roślin przez kilkadziesiąt lat należący do PGRu
 To " świetna " lokalizacja  na stację  uzdatniania  wody   za  kilka  milionów.Tylko  pogratulować roztropności  decydentom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto był magazynierem wówczas  (za czasów PGRu ) ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś zbadał próbki ziemi i wody przed budową  co na to sanepid i ochrona środowiska  ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczynam mieć obawy, że jakeś jeb.ana menda zaraz złoży donos i nie będziemy mieć wody wcale. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciekawe jak nazwiesz tego co te ujęcie w tym miejscu wymyślił i jeszcze żeby ludzie to pili ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciekawe jak nazwiesz tego co te ujęcie w tym miejscu wymyślił i jeszcze żeby ludzie to pili ???
 Ja  nazwałbym "ignorant,może  przygłup albo  debil".Bo jak  można  pchać się  na  siłę uzdatniać   to co jest  trudne  do  uzdatnienia, kiedy  mamy dostatek wody ,którą w prosty i naturalny sposób można  uzdatnić lub  potrudzić sie i poszukać takiej ,która   w naturalnym  stanie  spełnia  normy wody   zdatnej  do  picia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracam wieczorem z roboty i ...... woda leci z kranu. Może i brudna, może niezaduże ciśnienie, ale leci. Dlatego proszę Pana Donosiciela żeby poczekał troszkę z donosem. Z góry pięknie dziękuję, bo wierzę w Pana dobre, miłościwe i współczujące bliźniemu ormowskie serce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcą nas wytruć i dzieci nasze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co inwestycja za trzy miliony żeby coś takiego leciało i jeszcze byle jak 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co inwestycja za trzy miliony żeby coś takiego leciało i jeszcze byle jak
 Zeby  leciało  to  co leci nie trzeba  było  robić  nic.Nie  było by sprzedarzy  za bezcen  zbiorników,urządzeń uzdatniających,pomp,spręzarek, armatury itp. Nasz wódz  lubi  sprzedawać.Nie  ważna  cena. Sprzedać i po  problemie.Zapewne i ta   stacja zostanie  sprzedana  bądź przekazana wraz  z siecią komuś kto   będzie  potrafił  na  tym  zarobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego morał " kasa misiu kasa" jak mawiał klasyk reszta nie ważna 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co inwestycja za trzy miliony żeby coś takiego leciało i jeszcze byle jak
 No nie wiem, ale może po to abyśmy mieli wodę ?????  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaką wodę ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
H2O + minerały i elektrolity
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...